Máme otevřeno - termín návštěvy je třeba předem dohodnout telefonicky nebo emailem

Bezfalcové dveře

Bezfalcové dveře jsou moderní hit posledních pár let. Jedná se o princip, kdy zmíněné dveře splývají se zárubní a okolní zdí a vytváří čistou rovnou linii.

V čem se od sebe liší falcové a bezfalcové dveře?

Klasické interiérové dveře nazývané polodrážkové = falcové mají po obvodu drážku neboli falc, který doléhá do zárubně a tím dveře mírně vystupují do místnosti. To bezfalcové dveře neboli bezpolodrážkové nemají. Jejich hrana je rovná a proto jednoduše zapadají do zárubně a vytváří krásně minimalistický prvek prostoru.  

U nás si můžete nechat zrealizovat bezfalcové dveře od české firmy Kasard. Zajistíme vám nejen výrobu, ale také následnou instalaci. Volit můžete z několika materiálů a barevných provedení. Vyrobit lze jakékoliv rozměry dle vašeho přání. Bezfalcové dveře a zárubně firma Kasard nabízí hned v několika provedeních.

První z nich jsou dveře se zárubní, která je umístěná na původní stěnu. Otvor pro dveře se nemusí nikterak upravovat, ale obložka objímá stěnu a je tedy mírně vystouplá do prostoru. Další jsou dveře bezfalcové se zárubní, která splývá se stěnou, nikde nic nevystupuje do místnosti. Stavební otvor je potřeba upravit na daný rozměr. Poslední varianta dveří je podobná jako předchozí. Pouze se liší v tom, že se přiznává spára mezi zdí a zárubní.

Pokud tedy sháníte interiérové dveře vám na míru, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám zrealizujeme dveře dle vašich požadavků od kvalitní české firmy Kasard, a to ještě jako bonus s krátkou čekací dobou.