Máme otevřeno - termín návštěvy je třeba předem dohodnout telefonicky nebo emailem

Zednické práce

Naše firma nabízí nejen komplexní rekonstrukce bytů a bytových jader, ale kromě toho také provedení různorodých zednických prací. Sehnat dobrého řemeslníka není v dnešní době jen tak. Někdy se to dokonce může jevit přímo jako nadlidský úkol. Na nás a naše zaměstnance se však můžete spolehnout.

Práce provádíme precizně a přesně podle vašich přání. Naším cílem je udělat vše dobře a dle vašich představ hned napoprvé. To je pro nás naprostá samozřejmost.

Pro naše zednické práce máme zaměstnance, kteří mají v tomto oboru několikaleté zkušenosti, takže se o výsledek nemusíte obávat. Naši zaměstnanci mají ono know-how i všechno potřebné vybavení, aby mohli úkon provést opravdu precizně.

Provádíme i bourací práce

Často se musí pro něco nového uvolnit prostor zbouráním toho starého. I s tím vám rádi pomůžeme. Součástí nabídky služeb našich zedníků jsou i různé druhy bouracích prací.

A jakmile vznikne prostor pro stavbu něčeho nového, můžete se na nás spolehnout i v dalších krocích.

Příčky, zdi, omítky

Jsme schopni provést výstavbu příček a zdí, nebo je klidně jenom upravit. Provádíme štukování, nahodíme omítku anebo zvládneme betonovat. Prostě vše, co potřebujete pro hrubou stavbu, nebo jako základ pro realizaci dalších kroků.

I sebešikovnější zedník nemůže svou práci provést kvalitně, pokud bude nekvalitní materiál či vybavení. To si uvědomujeme, a proto naši zaměstnanci pracují pouze s kvalitními materiály a s velmi dobrými pomůckami. Jen tak mohou svou práci odvést dobře.

Vaše požadavky plníme v termínu, dodržení harmonogramu je pro nás důležité, stejně, jako je podstatné pro vás.

Kontaktujte nás

Sháníte-li někoho na provedení zednické práce v Brně, obraťte se na nás. Požadavky našich zákazníků řešíme individuálně, protože chápeme, že jsou vždy specifické. Neváhejte a napište si o cenovou kalkulaci. Budeme se těšit na případnou spolupráci.