Máme otevřeno - termín návštěvy je třeba předem dohodnout telefonicky nebo emailem

Sádrokartonářské práce

Sádrokarton je velmi vděčný materiál, který se dá použít takřka na cokoliv. Velmi oblíbeným řešením jsou sádrokartonové podhledy nebo sádrokartonové příčky, které snadno a rychle rozdělí rozměrově větší pokoj třeba na dva útulné pokojíčky. Výhodou je jednoduchá manipulace i následná instalace, která není nikterak náročná.

Výhody sádrokartonu

  • Velmi rychlé a jednoduché řešení suché výstavby
  • Vhodné pro novostavby i rekonstrukce
  • Tvárnost materiálu, který se přizpůsobí vám
  • Různé velikosti desek
  • Snadná manipulace
  • Cena

Suchá výstavba

Za popularitou suché výstavby stojí především materiál. Sádrokarton totiž umožňuje velmi rychlou výstavbu s takovými vlastnostmi, které se rovnají masivní konstrukci. Celé tajemství tkví v v sádrokartonových profilech, které se snadno uchycují do stropů či zdí. Na ty pak aplikujeme sádrokarton, který se přichytí jednoduše šroubkem. O finální podobu se postará sádrokartonářský tmel, který zacelí vzniklé díry a propadliny a vy se během pár hodin či dní můžete těšit z nové podoby vašeho interiéru.

Minerální podhledy

Podhledové demontovatelné desky jsou velice populární v komerčních prostorech. Často se s nimi ale můžeme setkat i v rodinných domech či bytech. Základem minerálních podhledů jsou desky, které se vkládají do viditelného systému ukotveného ke stropu. Jde o snadno udržovatelný systém, který umožňuje rychlý přístup nad celý systém podhledu. Podhledy nejčastěji ukrývají kabely, které jsou rozvedeny po celé místnosti. Minerální podhledy jsou vyrobeny z minerální vlny s pojivy a plnivy. Desky jsou opatřeny jemnou perforací a jsou nehořlavé.

Předsazené stěny

Předsazené stěny jsou konstrukce, které se montují pouze z jedné strany místnosti ke stávající stěně. V podstatě jde o nalepenou sádrokartonovou desku na již stojící stěnu. Hlavní myšlenkou je estetická úprava stěny stávajícího zdiva. Další možností je spřažená varianta, která se kotví ke stávající stěně.

Výhodou takových stěn je nízká hmotnost, prostorová úspora po realizaci předsazené sádrokartonové stěny, estetičnost a výrazné akustické zlepšení stávajících stěn.

Kontaktujte nás

Sádrokartonářské práce nás baví. Jde o rychlou proměnu interiéru, kterou brzy uvidíte i vy. Snadná manipulace, nízké pořizovací náklady na materiál i výsledný efekt, který doslova uhladí současný nerovný tvar stropů i stěn. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám nezávazně vypracujeme nabídku.