Máme otevřeno - termín návštěvy je třeba předem dohodnout telefonicky nebo emailem

Rekonstrukce koupelny

Přestala vás stará koupelna bavit? Uvažujete o rekonstrukci koupelny? Hledáte-li spolehlivého dodavatele nové koupelny na klíč, pak jste na správné adrese. Rekonstrukce koupelen v Brně a okolí provádíme už řadu let. S našimi dlouholetými zkušenostmi a odbornými znalostmi máte jistotu kvalitně odvedené práce.

Rekonstrukce koupelny v Brně a okolí od profesionálů

Bydlíte v klasickém panelovém bytě a řešíte problém malé a nevzhledné umakartové koupelny? Chcete vyměnit umakartové jádro za zděnou koupelnu? Najdeme vám řešení na míru! Rekonstrukcí koupelny se i v takovém bytě dá najít prostor pro větší koupelnu a i malá koupelna se dá vyřešit velkoryse a nápaditě tak, aby se stala místem vaší relaxace.

Chcete nejen více místa, ale především více komfortu ve vaší koupelně? Pro pečlivou rekonstrukci koupelny (Brno, okolí) se stačí spojit se správnými odborníky. Neváhejte nás kontaktovat! Dlouhodobě se specializujeme na rekonstrukce koupelen v Brně a okolí a nabízíme vám komplexní služby od počáteční konzultace přes zaměření, zpracování projektové dokumentace, až po vlastní realizaci stavby, kolaudaci a závěrečný úklid.

Rekonstrukce koupelen Brno – koupelna na míru
  • profesionální a individuální přístup
  • ochota a vstřícnost, férové jednání
  • spolehlivé komplexní služby
  • odborné poradenství, konzultace
  • špičková kvalita prováděných prací
  • realizace řešení rychle a kvalitně
  • bezproblémová komunikace
  • služby za rozumnou cenu

Nelíbí se vám vaše stará koupelna? Potřebujete změnu? Chcete, aby rekonstrukce vaší koupelny proběhla rychle a zcela v pořádku? Obraťte se na nás! Firma FRONTON - PLUS, spol. s r.o. funguje bezproblémově po dlouhá léta. O naší spolehlivosti svědčí nespočet realizovaných rekonstrukcí koupelen (Brno, okolí) a řada spokojených klientů. Provádíme také rekonstrukce bytového jádra Brno a okolí.

Kontaktujte nás, rádi vám zodpovíme jakékoli dotazy a vypracujeme nezávaznou nabídku.