Máme otevřeno - termín návštěvy je třeba předem dohodnout telefonicky nebo emailem

Pokládka podlah

Ať už je vaším favoritem laminátová, plovoucí, vinylová nebo dřevěná podlaha, jistě chcete, aby byla správně položená. Jen tak se budete doma cítit dobře a nebudete muset za pár měsíců nebo let řešit nedostatky, které se brzy objeví, pokud je pokládka špatně provedená.

Pokládka podlahy

V rámci naší dlouhodobé specializace na rekonstrukce a modernizaci bydlení jsme se stali mimo jiné také profesionály, pro které je pokládka podlahy pro Brno a jeho okolí denním chlebem. Neustále se zdokonalujeme v nových technologiích a naši pracovníci jsou pravidelně a často školeni, abychom udrželi krok s vývojem a námi odvedená práce byla vždy perfektní. Jen tak můžeme svým klientům poskytnout vždy to nejlepší.

Naše pokládka plovoucí podlahy je stejně tak jako naše další služby založena na profesionálním přístupu, spolehlivosti a loajalitě k zákazníkovi. Na vás pak zbývá vybrat si, zda to, co chcete, je pokládka vinylové podlahy anebo budete rádi, když za vás vyřešíme třeba pokládání laminátové podlahy. Prostě si nás zavoláte, na co je třeba.

Kontaktujte nás

Naši práci se vždy snažíme udělat rychle, ale především také kvalitně. Proto poskytujeme komplexní podlahářské práce. To jsou takové, které souvisí se zaměřením, přípravou podkladu až po finální pokládku samotnou. Zavolejte nám a my vám to položíme.