Máme otevřeno - termín návštěvy je třeba předem dohodnout telefonicky nebo emailem

Obkladačské práce

Kromě celkových rekonstrukcí bytů a bytových jader nabízíme také odborně provedené obkladačské práce a pokládku dlažby. V oboru máme téměř dvacetiletou praxi a tak u nás máte jistotu, že víme, co děláme. Můžete si být jisti, že svoji práci odvedeme kvalitně a přesně.

Pokud se tedy chystáte rekonstruovat koupelnu nebo kuchyň či prostě toužíte po nových obkladech a dlažbě, nemusíte se již trápit otázkou, kdo vám to položí. S radostí vám tento problém vyřešíme a pomůžeme vám i s výběrem toho nejvhodnějšího materiálu.

Jak vybrat obklady a dlažbu?

Dlažbu ale i obklady byste měli vybírat ne jen podle toho, které se vám právě líbí, ale také podle účelu, kde se budou instalovat. My vám ochotně poradíme a tím vám značně ulehčíme toto těžké rozhodování. Díky mnohaletým zkušenostem naprosto přesně víme, které obklady a dlažba se hodí do kuchyně, které do koupelny a které zase třeba kolem bazénu nebo na terasu. Na venkovní dlažbu jsou totiž kladeny jiné požadavky než na tu určenou pro interiéry.

Rozhodně byste měli volit dekor, který je nadčasový a také vybrat ten správný formát. Úplně nejdůležitější je však promyslet materiál, který zvolíte. Jednoduše řečeno třeba do koupelny se hodí materiály, které nejsou nasákavé, do kuchyně zase takové, které jsou hodně odolné. Při výběru dlažby k bazénu byste zase měli kvůli bezpečnosti vybrat povrch, který mokrý neklouže. Promyslete také náročnost na údržbu u zvolených obkladů. Světlé odstíny a malé rozměry rovnají se více práce při úklidu.

Nejznámější a nejčastěji používané jsou keramické obklady. Jejich výhodou je především to, že se nepoškrábou a dlažba neprošlape. Odolají dokonce i chemickým čisticím prostředkům. Především v případě podlahového topení u nich oceníte také vysokou tepelnou vodivost a my zase to, že se snadno pokládají na betonovou ale i dřevěnou podlahu.

Kontaktujte nás

Ztrácíte se ve spoustě možností a potřebujete pomoci s výběrem a nasměrovat při rozhodování? Jsme tu pro vás i s naší vždy kvalitně odvedenou prací.