Máme otevřeno - termín návštěvy je třeba předem dohodnout telefonicky nebo emailem

Rekonstrukce na míru

Bydlíte v panelovém domě a máte původní dosluhující bytové jádro? Koupili jste si byt a ještě před nastěhováním si ho chcete změnit k obrazu svému? Máte zděnou koupelnu v bytě či rodinném domku a plánujete změnu? Hledáte někoho, kdo Vám zrekonstruuje byt dle Vašich představ, bez starostí a ve vysoké kvalitě?

4 kroky k nové koupelně:

Firma FRONTON – PLUS, spol. s r.o. vznikla v roce 2002. Od svého vzniku se věnuje rekonstrukcím bytů, koupelen a bytových jader na klíč. Nejsme klasickou stavební firmou, která staví vše od A až do Z, jsme úzce specializovaní. Díky tomu disponujeme odborníky, kteří jsou připravení Vám pomoci jak ve fázi rozhodování, plánování, papírování, tak i ve fázi vlastní realizace. Máme za sebou více než 500 úspěšných realizací a rádi Vám nabídneme svoje zkušenosti. Svou činnost zaměřujeme na region Brna a Jihomoravského kraje. Jsme tak našim zákazníkům v této oblasti stále k dispozici.

Pokud tedy hledáte firmu, která by pro Vás rekonstrukci provedla, kontaktujte nás. Můžete nám zavolat na číslo 604 213 611, kontaktovat nás prostřednictvím e-mailu na adrese info@fronton.cz nebo můžete využít poptávkový formulář, který najdete v kontaktech.

Pro vypracování cenové nabídky požadujeme krátkou schůzku se zákazníkem. Tato schůzka může proběhnout v naší kanceláři nebo přímo na místě požadované rekonstrukce. Pokud nemáte k dispozici půdorysy stávajícího stavu, nevadí, vše potřebné si zaměříme. U panelových domů máme k dispozici databázi většiny půdorysů. Na schůzce se seznámíme se stávajícím stavem a Vašimi požadavky na rekonstrukci. V případě potřeby Vám poskytneme potřebnou technickou pomoc. Na základě získaných informací pak vypracujeme cenovou nabídku, kterou Vám zašleme. Kalkulaci se snažíme zpracovat přehledně a co možná nejvíce zohlednit vaše individuální požadavky. Naše firma položky uvedené v kalkulaci našim zákazníkům garantuje. Kalkulace se po odsouhlasení stává podkladem pro uzavření smlouvy o dílo. Veškeré práce související s konzultací, cenovou nabídkou a technickou podporou poskytujeme všem zájemcům zcela zdarma a nezávazně.
Nabízíme práce spojené s kompletní rekonstrukcí interiérů na klíč. Prostřednictvím našich ověřených subdodavatelů Vám můžeme zajistit dodávky podlah, interiérových dveří, schodišť, kuchyňských linek, vestavných skříní, malování a nátěry.

V případě, že zákazníka naše nabídka zaujala, poskytujeme v průběhu dalších jednání služby vedoucí k doladění zakázky a konečné objednávce:

Architektonický návrh
V případě, že si zákazník není jistý půdorysným řešení nové koupelny a WC, nabízíme řešení půdorysu v několika variantách. Probereme Vaše požadavky a vypracujeme Vám alternativy řešení nové koupelny a WC. V některých případech se rekonstrukce dotkne i dalších částí bytu. I v takovém případě Vám můžeme nabídnout svou pomoc.

Výběr zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb
Naše zákazníky žádným způsobem nelimitujeme ve výběru zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb. Nabízíme však svou pomoc a na základě našich dřívějších zkušeností Vám můžeme nabídnout výrobky, které máme již vyzkoušené, a u kterých jsme si jisti vlastnostmi, kvalitou a případným servisem. Spolupracujeme s několika koupelnovými studii, ve kterých Vám vybrané výrobky můžeme i ukázat a Vy pak máte možnost si je ještě před koupí vyzkoušet

Vizualizace
Pokud má zákazník zájem, pomůžeme i s kombinací a grafickým řešením obkladů a dlažeb. Na vybraný půdorys Vám můžeme zpracovat 3D vizualizaci. Vaši koupelnu díky tomu uvidíte ještě před konečným schválením. 

Veškeré práce jsou u naší firmy objednávány formou smlouvy o dílo, ve které je přesně specifikován rozsah objednávaných prací, cena a termín plnění.