discover hublot.to swiss-made luxury watches for men and women. www.replicacrr.ru reddit has been competent with the professional official recognition. it's backed up with helpful and sophisticated options high quality noobfactory often accentuate the great the watchmaking industry culture. boatwatches.to for men. information about luxury prada replica. we offer more different manufacturers of wholesale carolina herrera in our store. celine wholesaler forum demands upon continuously discovering.

Služby | Fronton.cz

Máme otevřeno - termín návštěvy je třeba předem dohodnout telefonicky nebo emailem

Rekonstrukce na míru

Bydlíte v panelovém domě a máte původní dosluhující bytové jádro? Koupili jste si byt a ještě před nastěhováním si ho chcete změnit k obrazu svému? Máte zděnou koupelnu v bytě či rodinném domku a plánujete změnu? Hledáte někoho, kdo Vám zrekonstruuje byt dle Vašich představ, bez starostí a ve vysoké kvalitě?

4 kroky k nové koupelně:

Firma FRONTON – PLUS, spol. s r.o. vznikla v roce 2002. Od svého vzniku se věnuje rekonstrukcím bytů, koupelen a bytových jader na klíč. Nejsme klasickou stavební firmou, která staví vše od A až do Z, jsme úzce specializovaní. Díky tomu disponujeme odborníky, kteří jsou připravení Vám pomoci jak ve fázi rozhodování, plánování, papírování, tak i ve fázi vlastní realizace. Máme za sebou více než 500 úspěšných realizací a rádi Vám nabídneme svoje zkušenosti. Svou činnost zaměřujeme na region Brna a Jihomoravského kraje. Jsme tak našim zákazníkům v této oblasti stále k dispozici.

Pokud tedy hledáte firmu, která by pro Vás rekonstrukci provedla, kontaktujte nás. Můžete nám zavolat na číslo 604 213 611, kontaktovat nás prostřednictvím e-mailu na adrese info@fronton.cz nebo můžete využít poptávkový formulář, který najdete v kontaktech.

Pro vypracování cenové nabídky požadujeme krátkou schůzku se zákazníkem. Tato schůzka může proběhnout v naší kanceláři nebo přímo na místě požadované rekonstrukce. Pokud nemáte k dispozici půdorysy stávajícího stavu, nevadí, vše potřebné si zaměříme. U panelových domů máme k dispozici databázi většiny půdorysů. Na schůzce se seznámíme se stávajícím stavem a Vašimi požadavky na rekonstrukci. V případě potřeby Vám poskytneme potřebnou technickou pomoc. Na základě získaných informací pak vypracujeme cenovou nabídku, kterou Vám zašleme. Kalkulaci se snažíme zpracovat přehledně a co možná nejvíce zohlednit vaše individuální požadavky. Naše firma položky uvedené v kalkulaci našim zákazníkům garantuje. Kalkulace se po odsouhlasení stává podkladem pro uzavření smlouvy o dílo. Veškeré práce související s konzultací, cenovou nabídkou a technickou podporou poskytujeme všem zájemcům zcela zdarma a nezávazně.
Nabízíme práce spojené s kompletní rekonstrukcí interiérů na klíč. Prostřednictvím našich ověřených subdodavatelů Vám můžeme zajistit dodávky podlah, interiérových dveří, schodišť, kuchyňských linek, vestavných skříní, malování a nátěry.

V případě, že zákazníka naše nabídka zaujala, poskytujeme v průběhu dalších jednání služby vedoucí k doladění zakázky a konečné objednávce:

Architektonický návrh
V případě, že si zákazník není jistý půdorysným řešení nové koupelny a WC, nabízíme řešení půdorysu v několika variantách. Probereme Vaše požadavky a vypracujeme Vám alternativy řešení nové koupelny a WC. V některých případech se rekonstrukce dotkne i dalších částí bytu. I v takovém případě Vám můžeme nabídnout svou pomoc.

Výběr zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb
Naše zákazníky žádným způsobem nelimitujeme ve výběru zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb. Nabízíme však svou pomoc a na základě našich dřívějších zkušeností Vám můžeme nabídnout výrobky, které máme již vyzkoušené, a u kterých jsme si jisti vlastnostmi, kvalitou a případným servisem. Spolupracujeme s několika koupelnovými studii, ve kterých Vám vybrané výrobky můžeme i ukázat a Vy pak máte možnost si je ještě před koupí vyzkoušet

Vizualizace
Pokud má zákazník zájem, pomůžeme i s kombinací a grafickým řešením obkladů a dlažeb. Na vybraný půdorys Vám můžeme zpracovat 3D vizualizaci. Vaši koupelnu díky tomu uvidíte ještě před konečným schválením. 

Veškeré práce jsou u naší firmy objednávány formou smlouvy o dílo, ve které je přesně specifikován rozsah objednávaných prací, cena a termín plnění.