Máme otevřeno - termín návštěvy je třeba předem dohodnout telefonicky nebo emailem

Rekonstrukce bytového jádra

Chystáte se na rekonstrukci bytu? Plánujete výměnu vašeho starého bytového jádra? U nás najdete komplexní služby pro renovaci bytového jádra. Provádíme rekonstrukce bytových jader v Brně a okolí, od počáteční konzultace přes zaměření a návrh, zpracování projektové dokumentace, až po vlastní realizaci stavby, kolaudaci a závěrečný úklid.

Perfektně provedená renovace bytového jádra

Potřebujete vypracovat řešení pro renovaci bytového jádra na míru? Vše vám zpracujeme na zakázku, přesně podle vašich představ a požadavků. Při rekonstrukci bytových jader v Brně a okolí klademe důraz na individuální a profesionální přístup a na zajištění maximální kvality prováděných prací.

V rámci renovace bytového jader provádíme veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce či montáže sádrokartonu. S námi máte jistotu, že všechny práce budou odvedeny pečlivě, ale přitom se rekonstrukce vašeho bytového jádra v Brně či okolí nebude zbytečně protahovat – domluvené řešení realizujeme rychle a bezproblémově.

Nevíte si rady s dispozičním řešením a výběrem materiálů? Rádi vám poradíme! Neváhejte nás kontaktovat – zdarma s vámi probereme všechny možnosti a najdeme řešení na míru vašim potřebám a nárokům. Pro naše zákazníky bezplatně vytvoříme 3D grafický návrh koupelny.

Rekonstrukce bytových jader Brno – řešení na míru

  • profesionální a individuální přístup
  • ochota a vstřícnost, férové jednání
  • spolehlivé komplexní služby
  • odborné poradenství, konzultace
  • špičková kvalita prováděných prací
  • realizace řešení rychle a kvalitně
  • bezproblémová komunikace
  • služby za rozumnou cenu

Je pro vás důležitá kvalita, spolehlivost a dlouholeté zkušenosti? Pak jste na správném místě. Firma FRONTON - PLUS, spol. s r.o. se dlouhodobě specializuje na kompletní realizace renovací všech typů bytových jader v Brně a okolí. Provádíme také rekonstrukce koupelny (Brno a okolí).

Máte jakékoli dotazy k rekonstrukci bytového jádra? Kontaktujte nás