Máme otevřeno - termín návštěvy je třeba předem dohodnout telefonicky nebo emailem

RD - Ochoz u Brna

Naše firma se mimo rekonstrukcí bytových jader a koupelen zabývá i prováděním celých interiérů na klíč. V tomto případě jsme byli poptáni zákazníkem, kterému jsme již dříve realizovali přestavbu bytového jádra. Zákazník se rozhodl pro zakoupení rodinného domu ve fázi hrubé stavby. Naše firma pro něj zrealizovala kompletní vnitřní elektroinstalace, rozvody ústředního vytápění a vodoinstalací, sádrokartonovou vestavbu podkroví a vnitřní omítky. Součástí realizace byla také kompletní dodávka koupelny a WC, technické místnosti, položení podlah a interiérových dveří v celém objektu a dodávka kuchyňské linky. Veškeré práce byly zrealizovány na klíč a předány zákazníkovi koncem roku 2012.

Koupelna v přízemí má nepravidelný půdorys a přímé denní osvětlení i větrání oknem. Koupelna je rozdělena do tří zón, které jsou umístěny do nik. Do jedné z nik je instalován obdélníkový sprchový kout s vaničkou z litého mramoru a dvoudílnými sprchovými dveřmi. Do niky na protější straně byla umístěna akrylátová vana rozměru 170*75 cm a za ní byla provedena přizdívka jako prostor pro odkládání. Díky vysoké skladbě podlahy mohla být vana částečně zapuštěna. Dno vany je ve stejné výšce jako podlaha koupelny. Tato úprava usnadňuje vstup do vany. Díky velkému prostoru niky u vstupu byla umyvadlová skříňka doplněna po stranách vysokou a nízkou koupelnovou skříňkou a zrcadlem. Koupelna je vytápěna podlahovým teplovodním vytápěním, které je doplněno topným žebříkem. Obklad koupelny je velkoformátový obdélníkový v odstínech tmavě šedé a béžové. Tmavě šedý odstín je použitý i na podlahu. Obklad vany je z mozaiky v tmavém odstínu. Obklady jsou až do výšky sníženého sádrokartonového podhledu, do kterého jsou umístěny zápustné bodovky. Součástí dodávky jsou i dveře s obložkovými zárubněmi, které jsou v celém domě v odstínu ořech. V celém přízemí domu byly zvoleny dveře s výškou 2,10 m.

Samostatně je vedle koupelny umístěno WC. Přisvětlení místnosti z koupelny je provedeno skleněnými tvárnicemi, klasické osvětlení je pak bodovými svítidly v sádrokartonovém podhledu. Řešení obkladů a dlažby je ve stejném stylu jako vedlejší koupelna. Na WC je umístěno závěsné WC a závěsný bidet. Vedle vstupních dveří je pak umístěno menší umývátko.

V celém domě byly položeny podlahy. Byly kombinovány podlahy z keramické dlažby a podlahy vinylové. V obývacím pokoji jsme zajišťovali dodávku kuchyňské linky a nábytku na míru. Tuto část jsme zajišťovali ve spolupráci s našim partnerem firmou GABON spol. s r.o.