Máme otevřeno - termín návštěvy je třeba předem dohodnout telefonicky nebo emailem

Jak probíhá přestavba bytového jádra?

Rekonstrukce bytového jádra čeká během života asi každého. Jde o velmi citlivou záležitost, kdy dochází k přestavbě naší koupelny. Statistici uvádí, že během života v ní strávíme zhruba rok a půl. Jde tedy o významnou část bytu, která si žádá o to významnější péči. Jak se na práce připravit, co si připravit a kolik vás to ve výsledku bude stát?

Dobrou zprávou určitě je, že předělání bytového jádra není složitá věc. Každé práci by však mělo předcházet plánování. Každý by si jistě přál koupelnu jako z katalogu. Ovšem to není neřešitelný sen. Společně vybereme koupelnu, která vám zkrátka sedne.

1. Krok - Plánování z katalogu

Prvním krokem je jistě sesbírání tuny katalogů a hodinové listování v nich. Ne vždy se však podaří poskládat takovou koupelnu, kterou skutečně chcete. Nechte nás připravit nabídku dle vašich požadavků a uvidíte, že vám ušetříme nejen čas, ale také peníze. Ve výstavbě bytových jader se vyznáme, máme nákupní ceny a navíc od nás máte bezplatnou technickou konzultaci zcela zdarma.

2. Krok - Plán rekonstrukce

Pokud si již řekneme, co všechno bude třeba ve vašem novém bytovém jádru, pak přichází čas na plán rekonstrukce. Jde o technický popis toho, co všechno s vaším bytovým jádrem bude třeba udělat. Nezoufejte, i tyhle kroky uděláme za vás a během pár dní máte hotovo.

3. Krok - A máte hotovo

Jsme profesionálové, citlivě přistupujeme k elektroinstalaci, stejně tak k celkovému designu koupelny. Hravě si poradíme i se zednickou prací. A že jí při přestavbě bytového jádra bude nespočet. Za pár dní se můžete koupat v nové koupelně a ani vás to nebude tolik stát. Pokud zvolíte klasickou cestu, pak počítejte s vynaloženými prostředky v rozmezí 80 - 120 tisíci, což jistě není zanedbatelná částka, ovšem vše vynahradí další spokojená léta ve vysněné koupelně.

Důvěřujte odborníkům

Pokud se rozhodnete pro malé životní rozhodnutí a půjdete do rekonstrukce bytového jádra, kontaktujte nás. Pomůžeme vám nejen s prvoplánováním, ale vytvoříme pro vás i bezkonkurenční podmínky pro kompletní realizaci nového bytového jádra. Rádi vám plníme sny. Těšíme se, až vám pomůžeme.